вул. Кулібіна, 11

Київ, 08200

Пн-Пт 9.00-18.00

Сб, Нд - Вихідні
  • Русский
  • Українська

Чому нас вибирають ?

якісні матеріали

У нас тісні партнерські відносини з більш ніж 30 заводами-виробниками будівельних матеріалів, тому ми можемо гарантувати оптимальне відношення "ціна-якість". Вся продукція, яку ми поставляємо сертифікована відповідно до вітчизняних стандартів.

швидка доставка на об'єкт

Наш фахівець оптимально розрахує маршрут з найменшими логістичними витратами, підбере відповідний транспорт, щоб заощадити Ваш час і гроші.

Широкий спектр додаткових послуг

Крім будівельних матеріалів, ми також пропонуємо оренду будівельної техніки та, безпосередньо, послуги з будівництва об'єктів різної складності та благоустрою приватних і муніципальних територій.

Декілька слів про нас:

Форт Нокс Груп була заснована в 2015 році командою профессіоналів, які прагнули змінити правила гри на ринку будівельних матеріалів нашого міста. Зробити його більш клієнтоорієнтованим, щоб кожен, хто звернувся, отримав не тільки товар, але і рішення своєї проблеми.

Звичайно, вибір будівельних матеріалів досить клопітка і трудомістка справа, але тільки не у нас. Для Вас представлені зручні сторінки з докладним описом конкретного товару, наші менеджери з продажу проконсультують вас і допоможуть зробити правильний вибір. Не знаєте що вибрати: стінові блоки або цеглу, або, можливо, газоблок? Телефонуйте і Вам нададуть повну інформаційну підтримку.

Наша статистика за 2017 рік

Наші досягнення в 2017 році

Удосконалюватися – означає змінюватись, бути досконалим – означає змінюватися постійно.

Богдан Мазур, засновник та CEO компанії Форт Нокс Груп

Наші кліенти та партнери

ТЦ Ашан
БІМ 5
місто Буча
Будімперія
Будіндустрія 1
DREAM-ART
Eurobud
БГ Фундамент
місто Ірпінь
Київтрансбуд
ТРЦ Лавина молл
БП Нивки Сіті